Bayşanslı Kayıt

Yurtdışından menşeli bir iddaa sitesi ya da oyun sitesi arıyor iseniz, Bayşanslı kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt olmak için Türkiye’deki kullanıcı ya da katılımcıların, 18 yaşında ya da üzerinde olması gerekecektir. Yeni hesap açabilisiniz; açtığınız hesabı 5 dakika içerisinde kullanıp, bahis ve oyun dünyasının ayrıcalıklarından bu şirket aracılığı ile yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bayşanslı
Bayşanslı

Bayşanslı Nereden Kayıt Olacağım?

Hemen Bayşanslı nereden kayıt olacağım? Sorusunun karşılığına bakalım. Ekran üzerinden, sitenin ana sayfası üzerinden kayıt olabilirsiniz. Ana sayfayı açmak için, yeni ve güncel giriş adresi olan Bayşanslı201.com adresini kullanabilirsiniz. Ana sayfayı açtığınızda, yeni kayıt yazılı bir buton olduğunu görecek. Buradan seçim işlemini yapacaksınız. Sizlere başvuru belgesi olarak tanımlanmış bir belge sunulacak, doldurup göndermeniz talep edilecektir. Yeni giriş adresini araştırmadan, sizler için hazırlamış olduğumuz Bayşanslı kayıt linki üzerinden de tıklama işlemini yapabilir ve doğrudan üyelik başvuru belgesine ulaşabilirsiniz.

Bayşanslı Üyelik Bilgileri

Peki başvuru yapmaya karar verdiğinizde, hangi bilgileri paylaşacaksınız? Bayşanslı üyelik bilgileri ya da üyelik için istenen bilgiler nelerdir? Kişisel bilgiler ve hesap bilgileri olarak tanımlanmış 2 bölüm bulunmaktadır. Kişisel bilgiler içerisinde cinsiyetiniz, adınız, soyadınız, şehir, bölge, adres, posta kodu, doğum tarihi, ülke ve cep telefon numarası talep edilecektir. Hesap bilgileri bölümünde elektronik posta adresi talep edilecektir. Şifre ve kullanıcı adı belirlemesi, başvuru yapan şahıs tarafından gündeme getirilecektir. Ayrıca kişisel soru şeklinde bir soru seçeneği tercih edilip, altına kişisel cevap yazılacaktır. Başka bir bilgi paylaşılmasına gerek yoktur.

Bayşanslı Üyelik Ücret Ve Belge Talebi

Süreç hakkında, yani Bayşanslı kayıt süreci hakkında merak edilen konulardan bir tanesi de, Bayşanslı üyelik ücret ve belge talebi olarak görülmektedir. Hemen belirtelim, üye olmak, hesap açmak için, bu yabancı iddia ve oyun sitesi ile çalışmak için para ödemenize, üyelik ücreti ödemenize gerek yoktur. Belge talebi konusuna gelince, başvuru belgesinde bir bölüm vardır, işaretlenmesi zorunludur. 18 yaşın üzerindeyim ve genel kural ve şartları okudum ve kabul ediyorum şeklinde bölümü işaretleyeceksiniz. Yapacağınız bu işaretleme nedeni ile herhangi bir belge göndermenize de gerek bulunmayacaktır.