Bayşanslı Belge Talep Ediyor Mu?

Bayşanslı sitesini incelediğinizde, sitenin yine belirlenmiş yasal prosedürler dahilinde hareket ettiğini görebilirsiniz. Elbette site içeriğinde gördüğünüz genel şartlar, genel kurallar ve diğer tüm şartlar sadece kullanıcılar tarafından uyulması gereken kurallar değildir. Sitenin de hareket tarzını belirleyen yasal kurallar bulunmaktadır. Aynı zamanda bu kuralların içerisinde bir bölüm, bayşanslı belge talep ediyor mu? Sorusunun karşılığını meydana getirmektedir. Bu sebepten dolayı okunduğu ve anlaşıldığı kadarı ile sitenin elinde belge talep etme hakkı bulunmaktadır.

Bayşanslı
Bayşanslı

 

Bayşanslı Hangi Gerekçe İle Belge Talep Eder?

Konuyu biraz aydınlatalım. Bayşanslı hangi gerekçe ile belge talep eder? Sorusunun karşılığına bakalım. Tabi ki burada anlatılması olanlar, genel şart ve kurallar bölümündeki maddelerden alınmış ve karşınıza . Ayrıca yaş sınırı konusunda şüpheli bir durum ortaya çıktığında, belge talep etme hakkına sahiptir. Ayrıca birden fazla hesap açma girişiminde ya da açıldığını tespit edilmesinde, belge talep etme hakkına sahiptir. Üye olan şahısların kendine ait olmayan enstrümanlar ile para yatırma ve para çekme işlemini yapmaya kalkmasında, belge talep etme hakkına sahiptir. Bununla birlikte bu gerekçelere istinaden, ihtiyacın ortaya çıkması ile birlikte, kullanıcılardan belge talep edilmektedir.

Bayşanslı Belge Talep Ediyor Mu?
Bayşanslı Belge Talep Ediyor Mu?

Bayşanslı Hangi Belgeleri İstiyor?

Peki gerekçeler oluştuğunda, talep edilecek ispatlayıcı nitelikteki belgeler neler? Bayşanslı hangi belgeleri talep ediyor? Şartlara göre farklı belge seçenekleri gündeme gelecektir. Ayrıca kimlik ya da pasaport, ehliyet ya da resmi kurumdan alınıp kimlik yerine geçen bir belge, elektrik, doğalgaz, internet, su, telefon faturası, ikametgah belgesi, banka dekontu, kredi kartı önlü arkalı fotokopisi gibi belgelerin talep edilmesi mümkündür.

Bayşanslı Belge Göndermez İsem Ne Olur?

Gerekçeler ve belge çeşitleri ile birlikte, bayşanslı belge talep ediyor mu? Sorusu cevaplanmıştır. Peki bir kullanıcı olarak, böyle bir talep ile karşılaştığınızda, bayşanslı belge göndermez isem ne olur? Sorusunun karşılığı nedir? Aynı zamanda ilk aşamada belge göndermeniz durumunda, hesabınız askıya alınır. Çünkü piyasada bilinen adı ile hesap dondurma işlemi yapılıyor. Site ile olan ilişkiniz kesilmiyor. Üyelik iptal işlemi yapılmaz. Yeniden bir bildirim aldığınızda, belge gönderme konusunda ısrarlı davranır iseniz, böyle bir durumda tahmin edebileceğiniz üzere, üyelik iptal işlemi yapılıyor, site ile olan ilişkiniz kesilecektir.

Bayşanslı
Bayşanslı