Bayşanslı Yatırım Ve Çekim Yöntemleri

Bayşanslı Yatırım Ve Çekim Yöntemleri İşlemleriniz bonus kazanabileceğiniz sitelerden bir tanesidir. Bunun üzerine üyelerin önceliği Bayşanslı yatırım ve çekim yöntemleri nelerdir öğrenerek harekete geçmek olmaktadır.

Bayşanslı
Bayşanslı

Bayşanslı Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Bahis veya oyun kazançlarınızı çekmek için ilk etapta anlaşmalı yöntemleri öğrenmelisiniz. Para çekme seçenekleri nasıl öğrendikten sonra da limitlere değinilmelidir. 

Bayşanslı para çekme taleplerinizi Banka Havalesi üzerinden alıyor ve aynı gün içerisinde karşılıyor. Arkasından gelenler ise Payfix ile Papara seçenekleri oluyor. Tüm bu yöntemler:

  • En az 100 TL olan alt limitleri dahilinde çekim taleplerinizi karşılıyor. 
  • En çok ise 15.000 TL’lik limite uygun bir şekilde ödemelere geçmeniz bekleniyor. 
Bayşanslı Yatırım Ve Çekim Yöntemleri
Bayşanslı Yatırım Ve Çekim Yöntemleri

Bayşanslı Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Bayşanslı yatırım ve çekim yöntemleri birbiri ile benzerlik göstermektedir. Şöyle ki Havale, Payfix ve de Papara üzerinden yatırım işlemlerine geçilmesine onay veriliyor. Ancak limitleri olarak:

  • Havale / Fast yatırımlarında minimum tutar 200 TL olarak paylaşılır. 
  • Payfix için de minimum 25 TL değeri üzerinden harekete geçilir. 

Söz konusu Papara yatırımları olduğunda ise uyulması gereken tutar 250 TL şeklindedir. Bunların arkasından gelen para yatırma seçenekleri ve limitleri ise şöyle:

  • CepBank için 20 ve QR Kod üzerinden en az 50 TL şeklinde yatırım işlemlerine geçilebilmektedir. 
  • Mefete için 5 ve Papara Maksipara adına da 50 TL tutarlarına değinilmektedir. 

Bayşanslı Ödemeleri Nasıl?

Ödemelere dair ilk etapta yöntemleri ve de limitleri sorgulamak en doğrusu olacaktır. Bunun üzerine hesabınıza giriş yapar ve ‘para yatırma’ ya da ‘çekim’ alanlarından istediğinizi seçersiniz. 

Seçtiğiniz yatırım veya çekim alanlarına dair ayrı ödeme seçenekleri sıralanacaktır. Sıralanan yöntemlerden istediğinizi seçer ve formlarını açarsınız. Böylece:

  • Seçilen yöntem için talep edilen bilgilerin her birini sıralamak gerekiyor. 
  • Yöntem bilgilerine ek olarak forma tutarı girmek ve onaylamak önem arz ediyor. 

Bayşanslı yatırım ve çekim yöntemleri için ayrı tutarlara yer vermektedir. Geriye ise üyelerin paylaşılan limitlere uygun olacak şekilde işlemlere geçmesi kalmaktadır. Üstelik yatırım işlemleri üzerine bonuslardan yararlanmaları sağlanır. Sık sık çevrim şartsız yatırım bonuslarını duyurmaktadır.